top of page
yuriy-z_4.jpg

Юрій Ж.

"Цей табір це дуже класно проведений час. Один тиждень, який запам'ятається на довго, на відміну від деяких буденних місяців. В цьому таборі зустрів багато чудових людей. На території був wi-fi, але за цей тиждень сумарно користувався ним десь пів години, хоча в повсякденному житті проводжу за комп'ютером близько 10 годин на день. Тут дні були дуже насиченими. Завжди було чим зайнятись. Для тих, кого лякає, що це релігійний табір хочу сказати, що з цим тут проблем нема. Щодня є обговорення Біблії, де охоче вислухають думку кожного. І ніхто нікому не нав'язує своїх переконань.
Цей табір однозначно вартий того, щоб його відвідати."

Quotes: Quote
mariya_3.jpg

Марія К.

"Leopolis English Camp- це незабутні емоції і дуже тепла атмосфера. Організатори постаралися на славу, кожна година була проведена з користю і з задоволенням. Особисто я ніколи не забуду як вперше спробувала зіграти регбі і бейсбол. Це було круто. Незабутніми були також вечірні розваги і те як ми піднімались на гору, щоб поїсти чорниць. Великий плюс, що в таборі можна було також попрактикувати свою англійську з носіями мови. А уроки Біблії були надзвичайно цікавими і повчальними. Я дуже рада, що мала змогу поїхати сюди.  P.S. І годують ситно і дуже смачно"

Quotes: Quote
ilona_3.jpg

Ілона А.

"Якщо ви колись почуєте про Leopolis Green English Camp, не зволікайте, біжіть мерщій на співбесіду! Так от, що ж це за чудо-табір такий? Це табір, який об'єднує носіїїв англійської та української мови, який змушує вас замислитись над тим хто ти є і чого ти вартий у цьому світі, який поєднує корисне з цікавим, який задіює кожну хвилинку вашого часу, і який не дасть вам засумувати! Тут ви знайдете багато нових друзів, які у подальшому житті залишуться з вами! Один тиждень - море емоцій, вражень, друзів, веселощів, сміху і життєвого досвіду, який неодмінно вам пригодиться!"

Quotes: Quote
bogdana2_4.jpg

Богдана Б.

"Без будь-якого сумніву,цей табір-це найкраще,що трапилося зі мною за минуле літо. Це чудова можливість провести канікули і весело, і з користю. Команда була справді чудовою,я подружилася з американцями і з українцями без проблем, і ніякого бар'єру у спілкуванні навіть не відчувалося, оскільки ми всі хотіли весело провести час один з одним. Насамкінець, як я люблю говорити про цей досвід: залишайся там, і ти знайдеш безліч способів have fun."

Quotes: Quote
4553210_3.jpeg

Тарас В.

"Ти проведеш чудовий час на природі у таборі "Leopolis Green", вивчаючи англійську з допомогою американців, візьмеш участь у різних цікавих заходах, конкурсах та іграх, і матимеш змогу отримати багато нових знайомств. Також можеш провести цікаві та пізнавальні розмови про християнство та Бога."

Quotes: Quote
DSC_1425.JPG

Назар Я.

"З впевненістю можу сказати, що це таки найкращий табір в Україні. Більше того, - він щороку кращає! Дружня атмосфера, десятки можливостей проявити свою особистість, цікава та захоплююча щоденна програма, і врешті-решт просто весело! Все, що потрібно студенту, щоб забути про сесію і отримати надзвичайні враження від літніх канікул!"

Quotes: Quote
IMG_8584.jpg

Христина Н.

"Місце, до якого хочеться повертатись знову і знову. Команда, з якою б ти провів не один тиждень літа, але й кожен день у студентському житті. Навіть он-лайн спілкування у соцмережах ти готовий проміняти на пізнавальні заняття англійської мови із сучасною і надзвичайно активною молоддю із Америки. Питання, відповіді, походи в гори і розваги, пісні і ватра, ну і звісно SMORES. Що це таке? І як воно смакує? Мені теж було цікаво =). А якщо чесно, то це лише декілька слів про Leopolis Green Camp…)"

Quotes: Quote
DSC_1073.jpg

Ярина Г.

"Перший табір. Мій перший табір в житті.Гори, природа, спілкування, приємне проведення часу, цікаві хоббі класи, практика спілкування англійською. я знайшла друзів і відповіді на мої цікаві запитання. А ТИ .....?"

Quotes: Quote

"Враження від табору неймовірні. Рівень англійської покращився за цей короткий час, адже постійно перебуваєш в колі американців. Вечірні ігри, танці, походи в гори, співи - все це додавало свою особливу атмосфери в рамках цього табору. З усмішкою згадую всі моменти повязані з Леополісом, однозначно рекомендую табір всім хто ще не побував там, вас зарядять незабутніми враженнями."

Христина Х.

Quotes: Quote

"Найкращий літній табір, в якому я був. Дуже весела та життєрадісна атмосфера,та цікаві конкурси. Також це дуже хороша можливість підвищити свій рівень англійської. Всім раджу поїхати!"

Юрій Б.

Quotes: Quote

"В літньому таборі Leopolis Green є все, що потрібно для того, щоб удосконалити англійську мову, спробувати себе в спортивних іграх, весело провести час на добре організованих вечірніх розважальних програмах, навчитися чогось нового і корисного на освітніх проектах та багато можливостей, щоб подружитися з іншими студентами, які приєдналися до табору. Табір допомагає стати ближчим до Бога і зрозуміти Його через Його слово в Біблії. У вас є можливість спробувати себе в різних хоббі-класах та знайти для себе нові креативні захоплення."

Андрій Б.

Quotes: Quote

"Була у таборі тільки один раз у своєму житті, але з впевненістю можу сказати, що це найкращий кемп! Просто уявити не можу, що щось може бути ще краще організоване у таборі. По-справжньому захопливі обговорення, найкайфовіші люди і надзвичайно дружня атмосфера!"

Таня К.

Quotes: Quote
bottom of page